Krasnystaw, Lubelskie

Zatrudnię przedstawiciela handlowego umowa o pracę, atrakcyjne warunki

Krasnystaw

Lely Center w Krasnymstawie (centrumrolnictwa.pl/)- jesteśmy czołową firmą na polskim rynku maszyn i urządzeń rolniczych. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta pozwala nam być zawsze o krok przed konkurencją. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz serwisie nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego oddziału w Krasnymstawie pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy do sprzedaży maszyn rolniczych.

Nr ref. KRA/02/13

Miejsce pracy: Województwo Lubelskie oraz Podkarpackie
Oferujemy:
&#8226; Narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania obowiązków (samochód, laptop, telefon komórkowy)
&#8226; wynagrodzenie stałe i prowizyjne
&#8226; stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
&#8226; dużą samodzielność w działaniu
&#8226; pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
&#8226; szkolenia podnoszące kwalifikacje
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego
Wymagania:
&#8226; min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; znajomość branży rolniczej
&#8226; prawo jazdy kat. B
&#8226; wykształcenie min. średnie
&#8226; wysoka kultura osobista
&#8226; praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
&#8226; silna motywacja i zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
&#8226; umiejętność obsługi komputera
&#8226; znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnim
Zakres obowiązków:
&#8226; sprzedaż maszyn i urządzeń rolniczych na powierzonym terenie działania
&#8226; budowanie pozytywnego wizerunku firmy
&#8226; aktywne zdobywanie nowych klientów
&#8226; identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie ofert oraz finalizacja sprzedaży
&#8226; budowanie długotrwałych relacji z klientami

Aplikacje należy przesyłać na adres:
Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Lipiec, 2013  13:10

Identyfikator: 467579

Wyświetleń: 4341